Bakü Özel Öğrenci Yurdu

Konaklama sanırım en çok merak edilen ve araştırılan konulardan bir tanesi. İşte bugün, yurt tercih edecekler için Bakü'deki belki de en popüler özel yurdu tanıtacağım: ''Univerium''
2018 yılında açılan Univerium Öğrenci Yurdu; ister kişisel, ister ortak odalarıyla; açıldığından beri çok tercih edilen bir yurt konumunda. Univerium, 600'den fazla öğrenci kapasitesiyle, öğrenciye birçok imkan sunmaktadır. Her katta ve terasta ders çalışmak veya dinlenmek için geniş salonların yanı sıra yurtta fitness merkezi, müzik odaları, oyun salonları, sinema gibi hizmetler bulunmaktadır.
Şuan için yurtta 4 kişilik odalar olarak tercih edebileceğiniz 2 paket bulunmaktadır. 45 m² ve 60 m² olarak değişen paketlerde, 45 m²'lik odalar 1 banyo ve 1 tuvalet bulundururken, 60 'lik olanlarda 2 adet banyo ve 2 adet tuvalet bulunmaktadır. Yurtta 3 öğün yemek de verilmektedir ancak pakete yemek dahil olmasıyla fiyat değişiklik gösterebilir. 


 

Odalarda TV ve internet bulunmasıyla birlikte, gece ders çalışmak isteyenler için gece lambaları ve kişisel ışıklandırmalar da mevcuttur. Her katta kahve ve çay salonlarının yanısıra bir de açık havada basketbol salonu bulunmaktadır.


Bütün bu imkanlarla birlikte yurdu tercih emek isteyenlerin bir fiyat alabilmesi için kendi sitesine başvurması gerekiyor. Ancak ortalama bir paketin yaklaşık 300 manat civarında olduğunu söyleyebilirim. Hem yurt hakkında hem de fiyat hakkında daha fazla bilgi almak için yurdun sitesini ziyaret edebilirsiniz.


3 yorum:

 1. Siz hangisinde kaliyirdunuz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben başka bir yurtta kaldım ancak daha önce açılmış olsaydı bu yurtta kalmak isterdim.

   Sil
 2. peki önceden kaldıgınız yurdun bilgilerini verebilirmisiniz

  YanıtlaSil

Sorularınıza en kısa zamanda cevap verilecektir :)